Hyalual Enstitü İsviçre anti-aging tedavisi, estetik ilaç, cilt gençleştirme, cilt düzeltme ve yenileme alanlarında bilimsel gelişme, üretim ve hizmet tedariğinde uzmanlaşmış yenilikçi bir şirkettir.


Hyalual Enstitü, üretimini kendi çalışmalarını baz alarak yapmaktadır.


Hyalual Enstitü İsviçre anti-aging tedavisi alanında ileri teknoloji ile hizmet veren Enjeksiyon Kozmetolojisi Enstitüsü’dür. Dahası cilt gençleştirme, cilt düzeltme ve yenilemeyi hedefleyen global bilimsel ve araştırma merkezidir.


Hyalual Enstitüsü’nün merkezi 2012 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Bu karar enstitünün global pazarlar için yeni bilimsel, araştırma ve geliştirme uygulamaları ile ödüllendirilip uluslararası bir kimliği benimsemesi dolayısı ile alınmıştır.


Global pazarlara erişim birçok ürün yelpazesinde araştırma faaliyetlerinin eş zamanlı olarak artırılması ihtiyacını elzem kılmıştır. Enstitü yeni ülkelere ulaştıkça üretim ölçeğini hızla artırarak yeni ek aktivite alanlarına odaklanmıştır.


Enstitünün bu muazzam gelişmesi Avrupada’ki yeniliklerin pratik olarak uygulanabilmesi için yeni klinik bölgelere ihtiyacı doğurmuştur.

Ürün skalasının büyümesi tüm alanlarda faaliyet gösterebilmek, yüksek kalitede üretim yapabilmek, aktüel üretim, tedarik ve faaliyet gösteren tüm ülkelerdeki kapalı döngüyü takip edebilmek için Enstitü’yü üretim yerlerinin araştırılmasına sevk etmiştir.


Sıkı bir çalışma ve tek bir vücut olmuş profesyonel bir ekip sayesinde bütün zorlukların üstesinden gelinmiştir. Hyalual Enstitü’nün çalışmaları üretim sahamızın bütün dünyada konuşlanmış olması hesaba katılarak estetik dünyası tarafından kabul görmüş ve global üretime geçirilmiştir. Bilimsel gelişme ve önde gelen yeniliklerin başkenti olan İsviçre aynı zamanda birçok devrim niteliğindeki gelişmenin olduğu yerdir.


Hyalual Enstitü yakından kapalı döngü ve “geliştirme-araştırma-üretim” tesisini mümkün kılan“AR-GE” alanında uzmanlaşmıştır.

Bu sayede, fikrin yaratılmasından, üretime, klinik testlerden, kendi kliniklerimizde yenilikçi gelişmelerin onanmasına kadar bu istikrarlı kapalı döngü sayesinde yüzlerce hasta profili oluşturulmuştur. Bu, ürünlerde ve servis kalitesinde yüksek standartları baz almasını mümkün kılmıştır ve güzellik uzmanlarının yenilikleri etkin bir şekilde günlük pratiğe dökülmesinin esasıdır.


Hyalual Enstitü işe alım sürecini oldukça ciddiye alır. Yalnızca gerçekten tecrübe sahibi ve sertifikalı profesyoneller ile çalışmaktadır.


Bilim ve teknoloji esasları da Enstitü tarafından derinlemesine incelenmektedir. Enstitü tüm dünyada en iyi üretim sahaları ile iş birliği yapmaktadır. Böylelikle, ürünlerimizi kullandığınızda hem içiniz rahat olacak hem de personelimizin profesyonelliğinden memnun kalacaksınız.


Yukarıda bahsedilen gerçeklerin bir kanıtı da ürünlerimizin hepsinin GMP ve ISO standartları ile uyumlu olmasıdır.


Redermalizasyon uygulamasının Hyalual Enstitü’nün esas kıvanç kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Bu uygulama cilt yenilenmesinde güçlü bir ameliyatsız cilt gençleştirilme işlemidir. Dermis yenilenmesi birbirleriyle alakalı biyokimyasal, metabolik ve histolojik kompleks süreci ile başarılmıştır.


Bu işlemin devrimsel nitelikte olmasının sebebi gençleşmenin sadece dokusal olmayıp aynı zamanda hücresel ve hücreler arası boyutta olmasından kaynaklanmaktadır. Redermalizasyonun önemli bir bileşeni olan, cildin ameliyatsız ve ağrısız gençleştirilmesine olanak sağlayan süksinat sayesinde, tümüyle bir cilt yenilenmesi garanti edilmektedir.