Dünyanın En Yenilikçi
Anti - Aging
Sprey’i

Hyalual® Daily Delux

Anti Aging Sprey

daily delux

Hyalual® Daily Delux sprey tazelik ve gerginlik hissini cildinize kazandırırken tüm yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırır ve cildiniz için gereken bakımı sağlar.derinlemesine cilt temizliği sağlar;
hücreleri oksijen ile besler ve toksinlerden arındırır;
cildin doğal nemini hapseder ve nem kaybını engeller ;
cildi tahrip eden dış ortamdan korur;

Cilt, vücudun işlevlerinde ve korunmasında çok önemli rol oynayan karmaşık bir organımızdır. Metabolizmaya katılır, vücut sıcaklığını düzenler, salgı görevini üstlenir ve diğer organları korur. Cildimiz bizleri bakterilerden, zararlı kimyasal maddelerden vb. istenmeyen etkilerden koruyan bir bariyerdir. Herkes aynı cilt yapısına ve işlevine sahip olmakla birlikte bireylerin cilltlerinin görünümü pek çok etmene bağlıdır.

CİLDİN YAPISI


Cilt üç tabakadan oluşur:

  • üst deri (epidermis)
  • alt deri (dermis)
  • deri altı (hipodermis/subkutan yağ)
Epidermis

Cildin yüzeyindeki tabakadır.

Her şeyden önce, cildimize baktığımızda cildin bu yüzey tabakasını görürüz ve cildin görünümünü epidermisin durumu belirlemektedir.


Epidermis

İskelet vazifesi görür. Bu sebeple cildin görünümünde önemli değere sahiptir. En önemlisi, dermis, cildin elastikiyetini ve esneyebilmesini sağlayan fiberler olan kolajen ve elastini içerir. Genç bir cildi (yeterli bir güçle) çekip geri bıraktığınızda, çekmeden önceki haline geri dönecektir. Bahsedilen fiberler bozuldukça cildin elle çekilmesi kolaylaşır ve bırakıldığında ilk haline gelmesi daha fazla vakit alır. Dermis ayrıca tıpkı bir sünger gibi suyu hapseden maddeler de ihtiva eder. Dermisin durumu, elastikiyeti ve mekanik yüke dayanımı kolajen ve elastinin durumları ile hyaluronik asit kalitesi tarafından belirlenir.


Epidermis ( subkutan yağ )

Yağın depolandığı gevşek bağ dokudan oluşur. Sinir uçları, kan ve lenf damarları hipodermiste bulunur.

Hyaluronik asit insan vücudunda çoğunlukla Sodyum Hyaluronat olarak yer alır. Hyaluronik asidin %50'si, deride tutulur. Bunun da çoğu orta cilt tabakası olan dermistedir. Burada, özel fibroblast hücreleri tarafından üretimi yapılır. Dermis, cildin "yatak" tabakası olarak adlandırılabilir, burada kolajen ve elastin fiberler yay görevi görürken, bunlar arasındaki boşluk ise suyu dermiste tutan hyaluronik asit tarafından doldurulur.

Epidermis Dermis hücreleri - fibroblastlar. Kolajeni ve diğer yapı moleküllerini üretirler.
Yaylı cilt "yatağı" - kolajen, Yağ hücreleri elastin ve hyaluronik asit.

Epidermis tabakasındaki hücreler daha sık şekilde dizilmişlerdir, hücreler arası boşluk dermis tabakasıyla kıyaslandığında geniş değildir. Buna uygun olarak keratositler tarafından sentezlenen hyaluronik asit miktarı dermistekinden çok daha azdır. Ancak burada bile hyaluronik asit hücreler arası işlemlere katılır. Bu nedenle hyaluronik asit, cildin her iki tabakasında da hücreler arası maddelerin en önemli öğesi olup cildin nemlendirilmesi, elastikiyeti ve metabolizmasından sorumludur.

Genellikle 30 yaşından itibaren hyaluronik asit sentezi azalmaya başlar. Cildin elastikiyeti azalmaya başlar, dehidrasyon (nem kaybı) başlar, kırışıklıklar belirir, cildin görünümü bozulur vb.

Pek çok etmen bunları kolaylaştırmaktadır:

  • Güneşin zararlı etkileri
  • Sigara kullanımı
  • Stres
  • Gıda koruyucular
  • Genç yaştan itibaren yıpratıcı kozmetik yöntemler uygulanması
  • Çeşitli hastalıklar ve diğer etmenler

Yüz, boyun, göğüs ve kolların derisi farklı çevresel ajanlar ve stres faktörlerinden sürekli etkilenmektedir. Ve bilimin de onayladığı gibi, cilt, kapsamlı bir bakıma ihtiyaç duyar.

Yenilikçi formül

CİLT GENÇLEŞTİRMEDE YENİLİKÇİ FORMÜL

Hyalual® Daily Delux tazelik ve gerginlik kazandırırken tüm yorgunluk izlerini ortadan kaldırır ve cildiniz için gereken bakımı sağlar. Hyalual® Daily Delux hyaluronik asit ve süksinik asitten oluşur.

Hyaluronik asit


Ortamla olan gaz alışıverişine zarar vermeksizin cildin doğal nemini hapseden kesintisiz ince bir zar oluşturur. Cilt ile mükemmel bir uyuma sahip olup alerjik reaksiyon veya tahrişe neden olmaz. Hyaluronik asit ayrıca stratum corneum tabakasındaki serbest su miktarını artırmaya yardım eder ve suyun cilt yüzeyinden buharlaşmasını azaltmaya yardımcı olur. Cilt yüzeyinde hyaluronik asidin oluşturduğu film katmanı, ürünün içindeki biyolojik bakımdan aktif olan maddelerin daha uzun süreli etki göstermesine katkıda bulunur. Bu da etkinliklerini anlamlı derede artırır.

Süksinik Asit

Süksinik asit cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar, cildi mineraller ve oksijen ile besler, cildi toksinlerden arındırır,hızla yenilenmesini teşvik eder - dokuyu güçlendirir ve cildi sıkılaştırır, hücreleri yeniler, kapiler mikrodolaşımı iyileştirir. Hyalual® Daily Delux'un içindeki süksinik asit soluk, "yorgun" cilde, sağlıklı parlaklığını geri verir. Yorgun cilt, kronik oksijen yoksunluğu olanlarda sıkça görülür: büyük şehirlerde yaşayanlar, sigara içenler, uzun süre monitör başında çalışanlar ve klimalı ortamlarda çalışanlar bunlardan bazılarıdır. Yüz ve boyun derisinin zamanından erken yaşlanmasını önler.Cilde gün boyu tazelik ve gerginlik kazandırmak için Hyalual® Daily Delux'u kozmetik işlemlerden sonra uygulayın.


Hyalual® Daily Delux'u gün boyu kullanın - cilde tazelik ve gerginlik katar ve tüm yorgunluk izlerini ortadan kaldırır. Sabah ve akşam krem uygulamasından sonra - kremdeki biyo-aktif maddelerin etkisini güçlendirir. Tutucu kozmetik işlemlerden sonra (kozmetik maske, masaj, peeling vb.) 30 gün boyunca - bu işlemin etkisini daha uzun bir süre pekiştirir. Girişimsel kozmetik işlemlerden sonra (redermalizasyon, mezoterapi, botoks tedavisi, kimyasal peeling ve kontur plastisi) 3 ay boyunca - iyileşme sürecini hızlandırır ve işlemin etkinliğini çoğaltır. Yaşlanmayı önlemek, cildi nemlendirmek, gün boyunca cilde tazelik kazandırmak için her türlü kozmetik işlemden sonra Hyalual® Daily Delux spreyi uygulayın. Ürün cilde püskürtme suretiyle uygulanır. Püskürtme sırasında gözlerle doğrudan temasından kaçınınız.


Hyalual® Daily Delux ile daima genç ve büyüleyici görünün!